Bloggeři, spisovatelé a čtenáři sobě

MarketaRMarketaR Komentářů: 756
upraveno 21. květen 2013 v Obecná diskuze
Milí bloggeři a čtenáři blogů,

nevím, jak jste na tom vy, ale já mám momentálně nedostatek kvalitního čtiva o tvůrčím psaní. Pár blogů, které se psaním a podobnými tématy zabývají, samozřejmě znám, ale nikdy jich není dost. Je přece jen důležité spojit se s komunitou lidí, kteří stejně jako vy rádi píší, že? ;-)

Ráda bych tedy poprosila ty, kteří blogují (ať už mají autorský blog nebo o tvůrčím psaní "jen" píší), aby se svým blogem pochlubili v diskuzi. Určitě k vám zavítám a počtu si. Myslím, že to ocení jak bloggeři, kteří tak mohou získat návštěvníky, tak i čtenáři, kteří si mohou přečíst mnoho zajímavého a třeba i najít stejně naladěné nadšence. ;-)

Doufám, že vyslyšíte mou prosbu a připojíte se. Díky moc. ;-)

Komentáře

 • JitkaJitka Komentářů: 146
  Ahoj,

  můj blog sice znáš, ale třeba když začnu, přidají se ke mně ostatní a nebudou se stydět jako doteď.

  Poslední dobou nějak nestíhám moc přidávat nové články, ale kamarádka mě přesvědčuje, abych tam dala dílo, které jsem minulý rok posílala do soutěže O nejlepší fantasy. Jak ji znám, podaří se jí to, takže již brzy si na stránkách budete moct přečíst nejen články o tvůrčím psaní a starší povídky, ale i něco delšího ze světa, ve kterém nyní tvořím - http://blog.ladrova.cz/

  Tak si to užijte a budu se těšit, až připojíte své odkazy ;)

  P.S. Kdo by měl zájem, nejsem ani proti výměně odkazů přímo na stránkách.
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 756
  Ahoj,

  super, konečně první odvážlivec. :) Tvůj blog samozřejmě znám, čtu a ráda se tam vracím, třeba ho ale neznají ostatní. ;-)

  Tak já se taky připojím. Můj blog najdete na téhle adrese: http://marketaruzickova.cz/. Přečíst si tam můžete různé úvahy o tvůrčím psaní, o psacích peripetiích, tipy na zajímavé knihy a filmy a také něco z mé povídkové tvorby. Nově se chystám blog obohatit také o videa, ale jestli to bude obohacení v tom dobrém smyslu, to se ještě uvidí. :D

  Jinak se určitě neostýchejte a přidávejte odkazy. Jak píšu výše, mám nedostatek čtiva o psaní. :)
 • FabulatorFabulator Komentářů: 24
  Na blogu Martinusu se občas něco mihne http://blog.martinus.cz/r/o-psani ale spíše nepravidelně. Naopak např. http://triumvirat.cz/ bývá často aktualizován.
 • LucieLucie Komentářů: 428
  Děkuji za tohle vlákno a za vaše příspěvky... i když pomalu začínám mít nebezpečný pocit, že na internetu stran tvůrčího psaní prokrastinuju příliš mnoho času :-)
 • GennieGennie Komentářů: 56
  Ahoj, no nevím, jestli by tě můj blog zajímal, ale jmenuje se http://www.reveriedreams.blog.cz. Najdeš tam spíše mé příběhy, kresby, úvahy a návrhy, ale když budeš ochotná hledat, sem tam se tam mihnou i tipy o psaní. Doufám, že se bude líbit.
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 756
  Ahoj Gennie, díky za tip, mrknu na něj. ;-)
 • GennieGennie Komentářů: 56
  Ahoj Markét, já jsem se již na tvůj blog dívala, je opravdu užitečný. Moc se mi líbí. Našla jsem tam vše, co potřebuji. Přeji hodně štěstí.
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 756
  Děkuju moc, jsem ráda, že se blog líbí. ;-)
  Tvůj blog jsem si prohlédla a taky jsem si početla, jen tak dál. ;-) A štěstí i tobě. ;-)
 • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 245
  Také přidávám svůj (ne moc rozsáhlý) blog. Pár příběhů, názory, lyrika. Snad se bude hodit ;)

  http://www.alexmysse.blogspot.cz
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.