Plkám, plkáš, plkáme.

1555657585961»

Komentáře

• MarketaRMarketaR Komentářů: 756
    Náhodou jsi mi nahodil inspiraci a hned mě napadl horor (jak jinak, v téhle době bych komediální povídku asi nebyla schopná napsat). :D
  • AnastasieAnastasie Komentářů: 118
    Když tak koukám na ty návrhy, tak ty uvedené, Jo, to byl ten rok....a to, co jsem u nich objevil...to byly přesně ty věty, které jsem použila na své povídky, ale zveřejnit je zatím nemohu, leda tu jednu, leč jedna čeká na verdikt do 25 června v soutěži v Knihy Dobrovský. Jo, to byl ten rok.....z toho vznikla povídka na tři pokračování Moje čarodějka. Ty mám v časopise zde. http://www.keltoviny.cz/03.html číslo 45 a 46. Třetí a poslední teprve vyjde. Co bude pak, to je otázka. Čarodějka se líbila, tak by bylo ctí být někde ve sborníku. V psaní se stále posouvám, učím se gramatiku a snažím se zlepšovat, takze tak, jak jsem psala před měsícem, už dnes není pravda. Teď se chci pustit do té knížky, dokud jsem doma a mám na to klid. No nic. Teď jdu spát a zítra si už asi zabalím na Bartonicku 😃
    „Fotím, protože miluji okamžik.
    Píšu, protože mám srdce na dlani a hlavu plnou fantazie." -- Martina Nováková
    „Každý by měl mít někoho, s kým by si mohl upřímně promluvit,
    protože někdy se člověk cítí hrozně sám, ať je sebestatečnější.“ -- Ernest Hemingway
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.