Už devátá Bartonička 2021

Skoro už jubilejní setkání v podhůří Krkonoš.
Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
Flaubert
«1345

Komentáře

• jerrymungojerrymungo Komentářů: 1,870
    Takže, přátelé, zase to rozjedeme. Bartoníčkovým jsem už psal, snad se do léta situace natolik uklidní, že bychom se tam zase mohli sejít, popovídat, zarelaxovat a něco vytvořit.
    Plánoval bych to zase na konec června a protože loni nikdo nebyl proti, že bychom si ten pohodový pobyt tam prodloužili, mohli bychom se tam sejít už ve čtvrtek, samozřejmě kdo bude moci. Viděl bych to na termín
    24. - 27. června 2021
    Uznejte, že je tam tak skvěle, že stojí za to, pobýt tam trochu déle. A nějaký program už by se vymyslel.
    V každém případě už se můžete nezávazně ozývat, kdo bude mít čas a přijede. Abych měl přehled o tom, kolik nás asi bude a mohl to říci Bartoníčkovým. Obvykle v únoru už po mně chtějí nějakou zálohu. Bylo by fajn, aby se nás sjelo co nejvíc, a vzniklo kolektivní tvůrčí prostředí. Nakonec, doma se asi moc nepřinutíme k nějaké tvorbě... ;)
    A samozřejmě, bereme i nově příchozí, do naplnění celé kapacity. Takže to pro začátek, sděluji, že pokud nás nedožene nějaká nemoc, my dva určitě dorazíme. Nakonec, pomalu se děsím, aby to nebyla jediná naše dovolená... :/
    Takže přátelé, ozvěte se mi, zda předběžně plánujete dorazit, v kolika lidech a eventuálně kdy, jestli čtvrtek, nebo pátek. B)
    Flaubert
    A dostal jsem už od Bartoníčkových i odpověď.
    Krásné nedělní poledne milí Hanouskovi,

Udělali jste nám velikou radost, že jste si na nás vzpomněli. Jsme rádi, že Vám už zdravíčko slouží a ať to tak zůstane i nadále.
    Vámi zvolený termín nám vyhovuje. Zjistěte tedy jestli vyhovuje i ostatním účastníkům zájezdu. Do dvou až tří týdnů se domluvíme na záloze, abyste měli pevnou rezervaci.

Mějte se hezky ☺

Bartoničkovi
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 245
    Hoj hoj, potvrzuji svou účast v počtu jednoho kusu s (zatím předpokládaným) dojezdem ve čtvrtek.
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 756
    Ahojky všichni, já zatím vůbec žádné plány mám a s dovolenou kdoví, jak to bude. Můžete se mnou tedy počítat na čtyřdenní pobyt. ;)
    Tak výborně, už jsme čtyři... :) Asi nikdo nevíme, co bude, jestli nás třeba nezavřou doma... my si taky pořád plánujeme tu exotickou dovolenou, zatím jsme si ještě bloknuli na září Řecko, ale jak to dopadne, nevíme.
    Tak fajn, že se ten čtvrtek uchytil, bude to prostě už skvělý odpočinkový a tvůrčí rekreační pobyt. Mirek už si to plánuje taky a doufám, že willi tentokrát žádnou svatbu neplánuje... ;)
    Flaubert
  • AnastasieAnastasie Komentářů: 118
    No víte, jak to se mnou je a může se stát do té doby cokoliv, nicméně, já tentokrát přijet hodlám, ale nevím, zda už ve čtvrtek, to záleží na situaci a rozpoložení rodinky. Ale rozhodně dva určitě. Mám jednoho kamaráda, co píše taky, tak ho navnadime 🙂
    „Fotím, protože miluji okamžik.
    Píšu, protože mám srdce na dlani a hlavu plnou fantazie." -- Martina Nováková
    „Každý by měl mít někoho, s kým by si mohl upřímně promluvit,
    protože někdy se člověk cítí hrozně sám, ať je sebestatečnější.“ -- Ernest Hemingway
    Fajn, takže by nás už mohlo být šest. Dobrá zpráva. Čekám, že se ozve willi a Lucka a Míra, pak by nás byla zase skvělá sestava. :)
    Flaubert
    upraveno 17. únor
    Takže přátelé, ozvěte se, Bartoníčkovi budou chtít vědět jakýsi předběžný počet, který se u nich objeví. Je mi jasné, že to je ještě dlouho, ale já už budu muset poslat zálohu, aby nám blokli ten termín.
    Flaubert
  • williwilli Komentářů: 521
    Ahoj všem a omlouvám se za odkládání rozhodnutí.
    Dnes jsme v širším rodinném kruhu definitivně dospěli k tomu, že na jaře spouštíme rekonstrukci domu, neb stejně jako vloni nás žádná pořádná dovolená nečeká. No, leda tak můžeme doufat, že nám cestovka konečně vrátí peníze za loňskou nerealizovanou dovolenou... Uvidíme, spíš si myslím, že nás oberou.
    Nicméně to znamená, že někdy tou dobou, co bude Bartonička, začínám v rámci rekonstrukce s bouráním kuchyně. Léto pak padá na betonování rozpadlé terasy na zahradě.
    Takže letos se omlouváme... :(
    Willi, smutná zpráva... Už jsem si myslel, že vám do Bartoničky nepřijde nějaká svatba jako loni a hle, zase tohle... :/ No, uvidíte, třeba se necháte zlákat a třeba se bude bourat o týden později... ;) Tak uvidíte, zatím si vás budu vést jako tři lidi napůl rozhodnuté.
    Flaubert
    Zrovna mě napadlo, že se kouknu, co je nového. Takže za mě, rozhodně budeme dva lidi. A protože mám už zažehnáno, tak určitě už od čtvrtka. Doufám, že všechno vyjde, klapne, je to pro mě hodně důležité, abych vypadla z domu. A nejen to.
    protože někdy se člověk cítí hrozně sám, ať je sebestatečnější.“ -- Ernest Hemingway
    Dobrá, takže zatím: :D
    Jerry 2x
    Markétka 1x
    Vojta 1x
    Anastasie 2x
    A další? Lucko, Míro? A třeba se i willi dá přesvědčit. napadlo mne, že bychom mohli Bartoničku udělat mimořádně u williho, přes den bychom mu bourali a večer psali... :D :D
    Flaubert
    Proboha, to je nápad :smiley: no to neeee :smiley: já tam budu mít tolik náplně, že si vystačím :smiley: :smiley:
    Přátelé, snad neproběhne jediná Bartonička, aby nebyly nějaké problémy... :s
    Přečtěte si e-mail, který mi dnes přišel a vyjádřete se k tomu. Zatím jsem napsal Bartoníčkovým, že počkáme, jestli ten termín nakonec nebude OK. A jestli ne, budeme muset víkend přesunout.

Dobrý den, pane Hanousku,

nevíme, zda jste si pobyt u nás nerozmysleli, protože jste se nám pak s rozhodnutím zbylých členů Vaší party neozval.

Bohužel byla letošní zimní sezóna ztracená a většina hostů si své zálohy přenechala na další zimu. Vzhledem k tomu, že máme podnikání jako vedlejší příjem, tak nemáme nárok na žádné vládní kompenzace.
    Nicméně jedna parta pěti rodin (také stálí hosté), si chce svoji již zaplacenou zálohu na březnový pobyt vyčerpat právě na konci června.

Protože není termín zálohovaný, byl uváděn jako volný. Mají teď čas do příštího víkendu, kdy nám svůj zájem potvrdí.

Věřte, není nám to příjemné, ale pokud byste měli ještě zájem, tak bychom Vám rádi nabídli termíny v červnu: 3. - 6.6., 10. - 13.6., 17. - 20.6.2021.

V případě, že jste již o ubytování u nás neměli zájem, tak se moc omlouváme.

Přejeme hodně zdraví!

Bartoničkovi
    --
    http://ubytovani.bartonicka.cz

Facebook : www.facebook.com/ubytovanibartonicka

Ubytování Bartonička
    Horní Tříč 26
    512 11 Vysoké nad Jizerou

Mobil: 736 245 464
    ubytovani@bartonicka.cz
    Flaubert
  • Alex MysseAlex Mysse Komentářů: 245
    V tomhle jsem flexibilní, je mi jedno, který termín to bude, zaleží na vás :)
    Fajn, Vojto!
    Flaubert
  • LucieLucie Komentářů: 428
    Ahoj všichni. Já na Bartoničku pojedu ráda a kdykoli, plány zatím žádné na červen nemám :-)
    Fajn, Lucko!
    Flaubert
  • MarketaRMarketaR Komentářů: 756
    U mě není problém rozjet se na Bartoničku kdykoli. Vzhledem k tomu, že člověk pořádně neví, co se bude smět a nesmět za týden, tak vůbec nemám plány, jsem flexibilní. ;)
    Uf, sice jsem zrovna v pátek nechala napsat dovolenou na ten den, takze budu za šílence, ale za mě nezbývá jiná varianta, než 3-6.6 nebo 17-20.6. raději ten první. Po čtvrteční noční budu víc ready než po ranní 😃. Mezi tím je odpolední a musela bych řešit dva dny dovolené, takže ideál 3.6. kamarád je také docela flexi, takže by neměl být problém ani s ním. Jdu mu napsat.
    Jinak u mě, pokud se teď domluvime na jiný, tak už tamten pro mě padne. Já musím dost lidí okolo sebe uspořádat, abych mohla jet už ve čtvrtek a kamarád taky.
    upraveno 13. březen
    A bude to mít velké plus. Bude moct třeba i Willi :smiley: i když teda píše o jaře, tak to možná tak nepomůže, ale naděje umírá poslední.
    Fajn, Markétko! Zatím to vypadá, že by byl lepší pozdější termín, už kvůli tomu, že by mohlo být víc letní počasí. A ještě čekám, co willi a Míra, o něm zatím nevím nic. Takže zatím
    Já 2x
    Anastasie 2x
    Lucka
    Vojta
    Markétka.
    Flaubert
    upraveno 13. březen
    pozdější? já byla pro třetího. Jasný, víc sluníčka, ale já musím brát i směny a tu dovolenou, taky, aby se to hodilo kámošovi. No co mám s váma dělat. Doufám, že nepřijde už nic dalšího. Ale už to fakt potřebuju vědět. U nás je zákaz dovolených, takže jsem ráda, když ten den dostanu. :-( . Když si budu vymýšlet termíny, tak mě nakonec nepustí. Takže teda jak?
  • williwilli Komentářů: 521
    Ahoj všichni, u nás to bohužel zůstává bez účasti. Letos to nevyjde jakkoliv mě to mrzí. Navíc nás letos čekají přijímačky na střední školu, takže nemůžu začít s likvidací home office & učebny "v jednom" a s výrobou nové kuchyňské linky v nějakém předstihu. Zbláznili bychom se z toho. Mám to jako program na jaro a léto, podle toho, jak budou zrovna otevřené obchody. Prostě se proti mě osud spiknul... 🥴
    Dobrá, přátelé, takže mohl by to vyhrát ten termín 17.-20.června, já to takhle napíšu Bartoníčkovým, abych jim to nějak nekomplikoval. A Míra napsal, že by taky předběžně přijel, dokonce už se jeho kluci ptali, jestli se zase někdy pojede.
    Takže by nás nakonec mohlo být deset.
    Flaubert
    Ok, já to takhle vyřídím a přehodim si tu dovolenou. Jako teď to fakt není sranda to změnit. Nikdo neví, co kdy, dovolené zakázané, protože nejsou lidi a navíc naše linka má jít do šrotu někdy v květnu a mohlo by se stát, že bych pak byla v háji. Doufám, že toto je už termín na stopro. Já tedy ještě počkám, ale musím nahlásit datum.
    Ono je to letos fakt divné, nikdo neví, co bude zítra, natož v červnu. Já jsem jim už psal, že bereme ten termín o týden dřív, ale odepsali mi, že mi hned dají vědět, až se vyjádří ti další klienti. Ale protože mi všichni odsouhlasili 17.-20. červen, nechám to tak, aby se nám to už nekomplikovalo.
    Flaubert
    Upřímně mi tento termín vyhovuje tak napůl, protože sice budu mít dovolenou, ale v neděli už půjdu na noční, což bude docela bitva. Ale pořád lepší, než drátem do oka. Hlavně, ať už se tento termín zablokuje. Díky moc.
    Neboj, v neděli se rozjíždíme během dopoledne, všechno v klidu stihneš.
    Flaubert
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.