Ebook s povídkami z našeho každoročního setkávání

MarketaRMarketaR Komentářů: 829
Ahoj, všichni,
možná jste si všimli, že se tu na fóru každý rok objevuje vlákno s názvem Bartonička. Jedná se o chalupu, kde se každoročně schází parta pisálků, kteří se poznali právě na tomhle fóru. Za těch deset ročníků jsme tam napsali spoustu povídek na dané téma, které jsme si vygenerovali díky Reného nástrojům, a napadlo nás, že by nebylo od věci všechny naše výtvory dát do jednoho ebooku, ať už nám pro radost nebo abychom do Krkonoš nalákali i další amatérské spisovatele. :)
Ebook si můžete stáhnout tady: https://1drv.ms/b/s!Am9OF4u47sL9jusDajfKnTu0L6BDGg?e=he1xKw. Tak ať se líbí! :)
Budeme moc rádi, když nám napíšete své postřehy a příště se k nám v Krkonoších přidáte, jste vítaní. Letos už máme Bartoničku zamluvenou na začátek června (čtvrtek až neděle). Pokud by vás to zaujalo, mrkněte sem a dejte nám vědět, zda taky dorazíte: https://forumtvurcihopsani.cz/index.php?p=/discussion/569/bartonicka-pojedenacte. ;)

Komentáře

 • LucieLucie Komentářů: 434
  Markétko, moc děkuji :)
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 829
  Bylo mi potěšením. :)
 • Andy732Andy732 Komentářů: 31
  Ahoj všem, nejprve bych vám chtěla moc pogratulovat k ebooku, těším se, až se do něj začtu a nasbírám nějakou inspiraci. Bartonička by mě někdy lákala, ale teď si to zatím z časových důvodů nemůžu dovolit. Tak třeba někdy se k vám připojím, ráda bych.
 • Andy732Andy732 Komentářů: 31
  Berete sebou i členy rodiny, nebo pro rozvoj tvůrčího ducha je lepší jet sám?
 • williwilli Komentářů: 564
  Já beru hned dva. Takže neváhej a přijeďte všichni ;)
 • SimcaSimca Komentářů: 3
  Merkétko, též děkuji a už se s celou rodinou tešíme na další Bartoničku!
 • jerrymungojerrymungo Komentářů: 2,031
  Tak, jedenáctá Bartonička je minulostí... i pojedenácté se vydařila, jak počasím, tak i pohodou a klidem. Původně nás mělo být víc, ale i v sedmi lidech jsme si užili solidního víkendu. A pomalu se začal tvořit druhý díl e-booku Povídky z Bartoničky... :) A třeba se jednou dočkáme i papírové verze...
  Ještě pár slov pro Andy732...
  Bartonička je otevřená pro všechny, kdo mají chuť i jejich rodinné příslušníky, eventuálně i milence a milenky... :D . Není podmínkou, že účastník musí být spisovatelem, jediná důležitá věc snad je, aby netrhal partu a byla s ním legrace. Dokonce ani není podmínkou, aby stvořil nějaké nové dílko. Ale je to žádoucí, aby bylo co vložit do nového e-booku. :) Přece jen, není to žádná legrace. letos jsme podle Reného Povídkáře v pátek ráno zadali čtyři vzájemně naprosto nesmyslná témata a v sobotu večer už první borci vkládali hotová díla. Ale je pravda, Bartonička je velmi inspirující prostředí.
  Takže, přátelé, díky za spolupráci při přípravě a realizaci Bartoničky číslo jedenáct a doufejme, že se ve zdraví sejdeme třeba i v hojnějším počtu příští rok. i Bartoníčkovi nás mají rádi, protože jsme slušná a nekonfliktní společnost. Tak aby nám to vydrželo i nadále.
  Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít.
  Flaubert
 • MarketaRMarketaR Komentářů: 829
  Ahoj, všichni! Našel by se tu někdo, kdo by chtěl tištěný výtisk sborníku? Pokud ano, dejte mi co nejdřív vědět a domluvíme se. Cca za týden bychom poslali objednávku do tiskárny. ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.